Nowości

Fasada Schüco FWS 60 CV

Stele rosnące wymagania w zakresie izolacyjności akustycznej i cieplnej doprowadziły w ostatnich latach do stosowania coraz bardziej masywnych profili okiennych. Wydawało się, że takie wymagania techniczne są nie do pogodzenia z jednolitym, eleganckim systemem ram okiennych. Jednak firma Schüco w systemie fasadowym Schüco FWS 60 CV (Concealed Vent) zaproponowała rewolucyjne rozwiązanie, łączące minimalne szerokości profili z najwyższą funkcjonalnością i optymalną izolacyjnością cieplną. Innowacyjny system zapewnia maksymalną przezierność dzięki wizualnemu ujednoliceniu skrzydła z konstrukcją nośną fasady: z zewnątrz budynku wygląd elementów otwieranych i stałych jest identyczny - absolutna nowość w branży. Od strony wewnętrznej elementy otwierane można odróżnić jedynie po subtelnym rowku pomiędzy profilem nośnym a skrzydłem i klamce.

Dwie głębokości zabudowy oraz system mocowania do konstrukcji budynku z indywidualnymi rozwiązaniami zapewniają najróżniejsze sposoby zastosowania przy bardzo łatwym montażu: od klasycznych pasm okiennych na wysokość całej kondygnacji aż po okna otworowe.

Schüco FWS 60 CV to eleganckie wizualnie rozwiązanie, podwyższające wartość istniejących oraz nowo wznoszonych budynków przy zachowaniu optymalnych parametrów izolacyjności cieplnej.

IDEAL 70 - okna otwierane na zewnątrz, tzw. "okna angielskie"

System IDEAL 70 - okna otwierane na zewnątrz, z przeznaczeniem na rynek brytyjski. Profile pięciokomorowe o głębokości zabudowy 70 mm.

Pobierz folder dla tego systemu w dziale Prospekty.

Nowy twin-system Schüco

Na odbywających się w dniach od 16.03. do 19.03.2016 r. targach FENSTERBAU FRONTALE firma Schüco zaprezentowała innowacyjne systemy okien, drzwi i drzwi przesuwnych z tworzywa sztucznego i aluminium. Wydarzeniem targów był nowy system okien i drzwi z tworzywa sztucznego, którego atrakcyjność polega przede wszystkim na łatwym, racjonalnym i elastycznym procesie produkcji.

POBIERZ BROSZURĘ TARGOWĄ (11,8 MB, PDF)

Elastyczność procesu produkcji i montażu, spełnienie najwyższych standardów w zakresie komfortu i bezpieczeństwa oraz rozbudowane możliwości projektowe i wykonawcze: nowy system Schüco z tworzywa sztucznego łączy wiele zalet w jednym produkcie. Konstrukcja o głębokości zabudowy 82 mm przyciąga nie tylko światową nowością w zakresie zintegrowanej technologii uszczelnień, lecz również wyznacza nowe standardy energooszczędności. Ten system nowej generacji posiada wszystkie cechy, pozwalające efektywnie tworzyć okna i drzwi z tworzywa sztucznego w przyszłościowym budownictwie. Warto samemu przekonać się o niezwykłych zaletach systemu!

Poznaj nowy Twin-System firmy Schüco oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy okien i drzwi z tworzywa sztucznego i aluminium.

WIĘCEJ O SCHÜCO LIVING