Przesuwne - PVC
przesuwne---pvc

Dzięki drzwiom przesuwnym pomieszczenia stają się jaśniejsze i płynnie przechodzą w świat zewnętrzny.

Cieplnie izolowane drzwi przesuwne i składano-przesuwne z aluminium i tworzywa sztucznego to klucz do nowych, otwartych przestrzeni: ogród zimowy płynnie przechodzi w prawdziwy ogród, a taras lub balkon stanowią przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Dzięki wyjątkowej stabilności aluminium możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszklonych powierzchniach, zapewniających maksymalną przezierność i optymalny dostęp światła. W końcu każdy z nas chciałby niewielkim nakładem pracy powiększyć swój salon czy gabinet do pracy.

W przypadku wnętrza domu bogate możliwości aranżacyjne zapewniają nieizolowane drzwi przesuwne Schüco. Oba systemy, oparte na tej samej stylistyce, można dowolnie i płynnie ze sobą zestawiać.

ZNAKOMITA IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA ORAZ KOMFORT

Drzwi przesuwne z tworzywa sztucznego wykonane w oparciu o systemy Schüco charakteryzują się najwyższą izolacyjnością cieplną dzięki izloacji termicznej progu drzwiowego. Wybierz odpowiedni dla siebie materiał - w zależności od uwarunkowań budowlanych. Decydujące są zawsze Twoje indywidualne preferencje.

  • Niewielka widoczna szerokość profili
  • Zwiększona ochrona przeciwwłamaniowa
  • Liczne możliwości indywidualnej konfiguracji
Schüco EasySlide
Schüco ThermoSlide